Dbki Uzdrowisko to wymarzone miejsce na wakacje nad morzem

Dąbki: Atrakcje, błękitne morze, czysta plaża, bliskość lasów i wydm! To otoczenie, w którym spędzisz wczasy z rodziną i przyjaciółmi.
Morze i lasy produkują sprzyjające relaksowi naturalne olejki eteryczne, co sprawia, że Dąbki to doskonałe miejsce na letni wypoczynek.

Dąbki atrakcje dla odwiedzających

Na północy Polski, w sercu Pobrzeża Słowińskiego leżą Dąbki - miejscowość uzdrowiskowa znana z wyjątkowego, pełnego wydm wybrzeża zlokalizowanego na mierzei polodowcowej.

Ten spokojny, oddalony od dużych miast zakątek przyciąga wielbicieli zarówno leniwego, jak i aktywnego wypoczynku. Noclegi w Dąbkach to bogata i zróżnicowana oferta domków letniskowych. Przebywające tu rodziny z dziećmi mają do dyspozycji ogromne, czyste, strzeżone plaże i kilometry leśnych ścieżek oraz szlaków turystycznych. Miłośnicy sportu mogą zapisać się do szkółki surfingu czy kitesurfingu, wybrać się na wyprawę kajakiem czy wypożyczyć kijki do Nordic Walkingu.

DBKI WEATHER


Domki letniskowe w Dbkach to wygodne, ocieplane obiekty pooone we wspaniaych warunkach przyrody. Szerokie, piaszczyste plae s otoczone pasmami nadmorskich wydm, otoczonymi przez lasy sosnowe. Uzdrowisko mieci si w strefie klimatu nadmorskiego, który zbawiennie dziaa na organizm, zwaszcza w przypadku alergików i osób ze schorzeniami dróg ukadu oddechowego. Dbki s idealnym miejscem, aby spdzi wakacje nad morzem z dziemi, z przyjaciómi i samotnie.Wakacje w Dbkach 2018

Spd wakacje tak, jak lubisz. Zachwycajce plenery i zrónicowane atrakcje sprawiaj, e w Dbkach trudno si nudzi.Plaża w DąbkachJezioro Bukowo w Dbkach
Mekka wdkarzy, pera kitesurfingu

Wa pytkich, ciepych wodach mierzei rozdzielajcej pla w Dbkach od jeziora Bukowo spotkasz okazy sandacza batyckiego, wypywajce do morza wraz z wiosennymi roztopami. To niezwyky widok, cigajcy tu wdkarzy z Polski i spoza jej granic. Latem nad Bukowo zjedaj sportowcy: surferzy, kite-surferzy i paralotniarze, urzdzajcy zawody i prowadzcy szkki dla modych adeptw swojej sztuki. Dobra rada: noclegi w Dbkach s wwczas oblegane, a zatem z rezerwacj odpowiednio wczenie!


Jezioro Bukowo
Copyright 2018 - Wszystkie prawa zastrzeone

logo Akcept


STRONA GWNA | DBKI | LAS PALMAS (current) | AMBER HOUSE | RESTAURACJA | CENNIK | KONTAKT