Dąbki Uzdrowisko to wymarzone miejsce na wakacje nad morzem

Dąbki: Atrakcje, błękitne morze, czysta plaża, bliskość lasów i wydm! To otoczenie, w którym spędzisz wczasy z rodziną i przyjaciółmi.
Morze i lasy produkują sprzyjające relaksowi naturalne olejki eteryczne, co sprawia, że Dąbki to doskonałe miejsce na letni wypoczynek.

Dąbki atrakcje dla odwiedzających

Na północy Polski, w sercu Pobrzeża Słowińskiego leżą Dąbki - miejscowość uzdrowiskowa znana z wyjątkowego, pełnego wydm wybrzeża zlokalizowanego na mierzei polodowcowej.

Ten spokojny, oddalony od dużych miast zakątek przyciąga wielbicieli zarówno leniwego, jak i aktywnego wypoczynku. Noclegi w Dąbkach to bogata i zróżnicowana oferta domków letniskowych. Przebywające tu rodziny z dziećmi mają do dyspozycji ogromne, czyste, strzeżone plaże i kilometry leśnych ścieżek oraz szlaków turystycznych. Miłośnicy sportu mogą zapisać się do szkółki surfingu czy kitesurfingu, wybrać się na wyprawę kajakiem czy wypożyczyć kijki do Nordic Walkingu.

DĄBKI WEATHER


Domki letniskowe w Dąbkach to wygodne, ocieplane obiekty położone we wspaniałych warunkach przyrody. Szerokie, piaszczyste plaże są otoczone pasmami nadmorskich wydm, otoczonymi przez lasy sosnowe. Uzdrowisko mieści się w strefie klimatu nadmorskiego, który zbawiennie działa na organizm, zwłaszcza w przypadku alergików i osób ze schorzeniami dróg układu oddechowego. Dąbki są idealnym miejscem, aby spędzić wakacje nad morzem z dziećmi, z przyjaciółmi i samotnie.Wakacje w Dąbkach 2018

Spędź wakacje tak, jak lubisz. Zachwycające plenery i zróżnicowane atrakcje sprawiają, że w Dąbkach trudno się nudzić.Plaża w Dąbkach

Jezioro Bukowo w Dąbkach
Mekka wędkarzy, perła kitesurfingu

Wa płytkich, ciepłych wodach mierzei rozdzielającej plażę w Dąbkach od jeziora Bukowo spotkasz okazy sandacza bałtyckiego, wypływające do morza wraz z wiosennymi roztopami. To niezwykły widok, ściągający tu wędkarzy z Polski i spoza jej granic. Latem nad Bukowo zjeżdżają sportowcy: surferzy, kite-surferzy i paralotniarze, urządzający zawody i prowadzący szkółki dla młodych adeptów swojej sztuki. Dobra rada: noclegi w Dąbkach są wówczas oblegane, a zatem złóż rezerwację odpowiednio wcześnie!


Jezioro Bukowo


© Copyright 2018 -  Wszystkie prawa zastrzeżone.

logo Akcept


STRONA GŁÓWNA | DĄBKI | LAS PALMAS (current) | AMBER HOUSE | SREBRNA WYDMA | RESTAURACJA | CENNIK | KONTAKT